Sirina
LT EN
  Apie mus
Apie mus

UAB SIRINA prekiauja suvirinimo įranga, suvirinimo medžiagomis, gręžimo ir frezavimo įranga, kompresoriais. Sėkmingai dirba su daugeliu mažų ir didelių įmonių, pastoviai plečia savo veiklą. Pagrindiniai įmonės privalumai – tai platus asortimentas, operatyvus prekių pristatymas įmonės transportu, kainų lankstumas, suteikiama išsami informacija apie parduodamą prekę.

Mūsų įmonės darbuotojai jau nuo 1996 m. dirba suvirinimo įrangos ir metalų prekybos srityje, todėl mūsų įmonės darbuotojai gali suteikti konsultacijas daugeliu klausimų, susijusiais su metalo parinkimu, metalo apdirbimu, suvirinimo proceso ir medžiagų parinkimu.

Mūsų darbą įvertino ir mūsų tiekėjai: nuo 2003 metų UAB SIRINA tapo lenkų įmonės PROMOTECH įgaliotu atstovu Pabaltijo šalims ir Kaliningado srityje. Pagrindinė įmonės produkcija – gręžimo, frezavimo įrenginiai.

Nuo 2003 metų UAB SIRINA tapo lenkų įmonės MULTIMET įgaliotu atstovu Pabaltijo šalims ir Kaliningado srityje. Pagrindinė įmonės produkcija – suvirinimo medžiagos.

Nuo 2004 metų UAB SIRINA tapo italų įmonės TELWIN įgaliotu atstovu Lietuvoje . Pagrindinė įmonės produkcija – suvirinimo įrengimai.