Sirina
LT EN
  Smėliavimas
Smėliavimas

KOKYBIŠKAS IR GREITAS PAVIRŠIŲ SMĖLIAVIMAS BE DULKIŲ!!!

Grafiti valymas nuo pastatų sienų, pastatų išorės ir vidaus valymas, paminklų valymas, medienos sendinimas, betoninių statinių valymas, metalo valymas...

TORBO“ įrangos darbo principas

 
   
Talpa pripilama sausos arba šlapios medžiagos ir vandens. Mišinys, paruoštas santykiu 4:1, siurbliu siurbiamas iš talpos, vandens spaudimas – 12 barų. Suspausto oro kompresoriumi mišinys nukreipiamas į purkštuvus. Išpurškiamos medžiagos kiekis ir purškimo spaudimas reguliuojamas atskirai.

1. Kiekviena granulė yra vandens lašelyje, kuris susidaro veikiamas paviršiaus įtempimo jėgos. Tai didina masę, kuri dar labiau padidina poveikio jėgą. Kamuolio pavidalo dalelė skrenda oro srautu, todėl jos greitis didesnis ir, būdama drėgna, ji negadina žarnos ir purkštuvų.


2. Bum! Granulė atsitrenkia į viršutinį sluoksnį ir sustoja. Vandens plėvelė juda toliau, su granule ją sieja paviršiaus įtempimo jėga, smūgiuojama antrą kartą, o granulė apsaugoma nuo atmetimo.

3. Bum! Veikiant paviršiaus įtempimo jėgai vandens apvalkalas perplėšiamas per granulės padarytą trūkį ir hidrostatiniu smūgiu nuplėšia didesnę apvalkalo dalį.

4. Tokiu būdu paviršius arba ruošinys naujam paviršiui tampa švarus ir nepažeistas. Visa tai pasiekiama minimaliu medžiagos ir vandens kiekiu. Tai įmanoma tik naudojant TORBO įrangą!


KOMPLEKSINIS, BET PAPRASTAS SPRENDIMAS

Galingas, bet pilnai kontroliuojamas

Šlapio smėliavimo valymo sistema Torbo® siūlo visišką lankstumą atliekant paviršiaus valymą. Skirtingai nei kiti srautinio valymo metodai, Torbo® sistema yra visiškai priderinama, kas suteikia galimybę operatoriui keisti režimą nuo kieto smėliavimo iki minkšto plovimo, priklausomai nuo reikalavimų, keliamų paviršių.

Torbo® sistema plačiai taikoma pramonėje, o būtent valant arba pašalinant betono sluoksnius, sluoksniais nuvalant dažų sluoksnius, pilnai pašalinant dangas iki specifinio švaros lygio (baltas metalas ir t.t.) arba nuo plieninio paviršiaus lengvai pašalinant susioksidavusius sluoksnius. Torbo® sistema taip pat efektyvi taikant ją specifinėse srityse, tokiose kaip naftos chemijos pramonė, kur kibirkštys arba statinė elektra yra draudžiama (vandeniu padengdama kiekvieną abrazyvinę dalelę, Torbo® sistema efektyviai pašalina šiuos keblumus).

Atliekant Šlapio smėliavimo valymą Torbo® sistema leidžia sumažinti valymui skiriamas laiko sąnaudas. Abrazyvinės medžiagos sąnaudų sumažinimas – 60%, o taip pat žymi vandens sunaudojimo ekonomija ploto vienetui leidžia pasiekti akivaizdžių pranašumų. Tai suteikia galimybę pailsėti jūsų piniginei, o taip pat ir jus supančiai aplinkai.

Naudojant Torbo® sistemą pasiekiamas dar vienas teigiamas efektas ekologijai ir ekonomikai – dulkių susidarymas sumažinamas 95%. Tai leidžia iki minimumo sumažinti arba visiškai pašalinti teršalus, o taip pat atkrinta būtinybė naudotis dulkių surinkėju ir neigiamu spaudimu. Be to, tai leidžia pilnai atlikti darbą lengvai prieinant prie bet kokios konstrukcijos vietos, kurią reikia išplauti/išvalyti. Tokiu būdu nebereikia naudoti oro padavimo žarnos.

Sudėtinga, bet paprasta

Klientai visame pasaulyje suprato, kad sudėtingą „Torbo“ apdorojimo smėlio srautu technologiją labai paprasta taikyti ir kad mūsų įrenginiu visai nesunku naudotis. Mūsų patentuota metodika atveria neribotas taikymo galimybes, užtikrina paprastą jo naudojimą, ypatingą ekonomiją bei efektingą aplinkos apsaugą.

Valomosios medžiagos mišinys su vandeniu vandens spaudimu į baką paduodamas į oro srautą. Kadangi dirbtinė medžiaga nuo pat pradžių yra vandens apvalkale, dirbant dulkės praktiškai nesusidaro.

Nepriklausomai nuo to, kokį paviršių jums reikia apdoroti, visos Torbo® sistemos užtikrins idealų rezultatą naudojant bet kurią metodiką.

Plačios suderinimo galimybės ir srovės intensyvumo reguliavimas nuo minkštos iki galingos suteikia galimybę operatoriui apdoroti bet kokį paviršių: paminklus, gamtinius akmenis, pastatų fasadus, tinką, betoną, plytas, metalą arba medį.

„TORBO“ įrenginio naudijimo pranašumas

Įprastas valymas smėlio srautu Drėgnas valymas smėlio srautu Torbo® sistema
Poveikis aplinkai
Dulkių emisija, kenksmingų medžiagų susidarymas Sumažėja 95%
Pavojus apylinkių orą užteršti kenksmingomis medžiagomis Nėra
Technologija
Didelės valymo medžiagų sąnaudos Labai žemos valymo medžiagų sąnaudos
Būtinybė naudoti specialiai paruoštą valymo medžiagą Nereikalinga speciali valymo medžiaga
Naudojamas 0-1mm paprastas smėlis
Specialios valymo medžiagų terpės laikymo sąlygos Nėra
Valymo medžiagų įpakavimas į maišus ir jos silosavimas. Didelės sąnaudos pakartotinai naudojant valymo medžiagas Birios/nesufasuotos medžiagos pristatymas sunkvežimiu. Pakartotinas/daugkartinis valymo medžiagų panaudojimas
Sąnaudos pašalinant valymo medžiagas Sąnaudų sumažinimas pašalinant valymo medžiagas
Būtina apdorojamo objekto speciali apsauga arba jį būtina apdengti brezentu Žymus sąnaudų sumažinimas
Prastova lyjant lietui, esant drėgnam orui bei dūminam rūkui Nėra
Darbo sąlygos
Apribojimai dėl darbininko darbo našumo Nėra
Darbo vietos užterštumas kenksmingomis medžiagomis Nėra

NAUDOJIMAS:
RESTAURACIJOS DARBAI
AKMENINIŲ RUSIŲ SIENŲ VALYMAS
METALINIAI IR ČERPĖMIS DENGTI STOGAI
FASADAI, BALKONAI
BETONO PLOVIMAS, BETONO KLIJŲ ŠALINIMAS
DAŽŲ ŠALINIMAS, PLYTŲ PLOVIMAS
PRAMONINIŲ OBJEKTŲ VALYMAS
VIDAUS KONSTRUKCIJOS, VALYMO DARBAI PO GAISRO
PLIENINĖS IR KONSTRUKCIJOS IŠ PROFILIŲ
DAŽŲ VALYMAS

Paviršių valymo pavyzdžiai: