Sirina
LT EN
  Gręžimo-frezavimo įrenginiai
GREŽIMO-FREZAVIMO ĮRENGIMAI

Pernešami gręžimo įrenginiai su elektromagnetiniu pagrindu (arba magnetiniai gręžimo presai) tampa labai universaliais mechanizuotais įrankiais ne tik plieno apdirbimo įmonėse arba plieno konstrukcijų statybos aikštelėse, tačiau ir visose gamyklų techninės priežiūros dirbtuvėse, vilkikų gamybos ir remonto įmonėse, karinės įrangos techninės priežiūros dirbtuvėse, laivuose įrengtose techninės priežiūros darbų skyriuose ir kt.

Šie ypatingi pernešami mechanizuoti įrankiai naudojami nuo Antrojo pasaulinio karo metų. Pirmą kartą tokie įrankiai buvo pagaminti ir panaudoti kariniame jūrų laivyne, Kalifornijoje. Nuo tada šie įrankiai buvo parduodami JAV, tačiau be ypatingos komercinės sėkmės. Frezų išvystymas 1970-taisiais metais suteikė naujas galimybes šiems gręžimo įrankiams. Greitas modernizavimas ir išvystymas, kartu su pasaulinės paklausos didėjimu, leido pasiūlyti tiek elektromagnetinius gręžimo įrankius, tiek ir frezas visose besivystančiose rinkose.

Šie ypatingi įrankiai pagaminti iš greitam apdirbimui skirto plieno, viduje tuščiaviduriai – tokiu būdu, pjaunama tik kraštinėje kiaurymės dalyje, tokiu būdu pilnai išnaudojant anksčiau mažai žinotų įrenginių privalumus. PROMOTECH pradėjo gaminti elektromagnetinius pagrindus, o po to ir pilnai sukomplektuotus elektromagnetinius gręžimo įrenginius nuo 1991 metų.

Šiuo metu mes gaminame daugiau kaip 30 tokių įrenginių tipų. Visuose mūsų įrenginiuose naudojami mūsų pačių sukonstruoti ir pagaminti galingi naujos kartos, nedidelės temperatūros ir koncentruoto magnetinio srauto (CMF) elektromagnetai. Visi mūsų įrenginiai yra kompaktiški, galingi, atsparūs ir patikimi.Dabartiniu metu PROMOTECH elektromagnetinius gręžimo įrenginius parduoda geriausios mechanizuotų įrankių prekybos įmonės visame pasaulyje.